Osiągnięcia

    

Sezon wystawowy 2018'

  

Sezon wystawowy 2018'
I Wicemistrz Polski - Kielce 2018'
- Grzegorz Kamiński w rasie: Wiedeński Lotny.

  

II Wicemistrz Polski - Kielce 2018'
- Kamil Fornalczyk w rasie: Jedwabista.

Sezon wystawowy 2017'

  

Młodzieżowy Mistrz Polski - Czaplinek 2017'
- Adam Czarnota w rasie: Brahma.
- Waldemar Kurtys w rasie: Kochin.
- Filip Kowalewski w rasie: Bantamka.
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek Kochin.
- Jacek Grobelniak w rasie: Ohiki.

  

Młodzieżowy I Wicemistrz Polski - Czaplinek 2017'
- Waldemar Kurtys w rasie: Brahma.
- Adam Czarnota w rasie: Kochin.
- Jolanta Pankanin w rasie: Bantamka.
- Jolanta Pankanin w rasie: Karzełek Kochin.
- Magdalena Skuzjus w rasie: Ohiki.
- Waldemar Kurtys w rasie: P.D.L. Sroka Łowicka.
- Krzysztof Pankanin w rasie: Mondain.

  

Młodzieżowy II Wicemistrz Polski - Czaplinek 2017'
- Mieczysław Markowski w rasie: Brahma.
- Mieczysław Markowski w rasie: Kochin.
- Krzysztof Pankanin w rasie: Bantamka.
- Magdalena Skuzjus w rasie: Karzełek Kochin.
- Kamil Fornalczyk w rasie: Ohiki.
- Jacek Brzostowski w rasie: Mondain.
- Wiesław Iwiński w rasie: Krymka Polska.
- Szymon Mazurek w rasie: King. 

Sezon wystawowy 2016'

  

Mistrz Polski - Kielce 2016'
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek kochin.
- Grzegorz Kamiński w rasie: Wiedeński lotny.
- Krzysztof Pankanin w rasie: Mondain.

 

I Wicemistrz Polski - Kielce 2016'
- Jolanta Pankanin w rasie: Karzełek kochin.
- Filip Migasiewicz w rasie: Karzełek łapciasty.
- Kamil Fornalczyk w rasie: Jedwabista.
- Waldemar Kurtys w rasie: Kochin.
- Waldemar Kurtys w rasie: Brahma.

 

II Wicemistrz Polski - Kielce 2016'
- Tomasz Szymkiewicz w rasie: Karzełek kochin.
- Waldemar Kurtys w rasie: Berliński długodzioby.

 

Młodzieżowy Mistrz Polski - Gdańsk 2016'
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek kochin.
- Kamil Fornalczyk w rasie: Jedwabista.
- Adam Czarnota w rasie: Hiszpańska.
- Waldemar Kurtys w rasie: Brahma.
- Waldemar Kurtys w rasie: Kochin.
- Grzegorz Kamiński w rasie: Wiedeński lotny.

 

Młodzieżowy I Wicemistrz Polski - Gdańsk 2016'
- Tomasz Szymkiewicz w rasie: Karzełek kochin.
- Jacek Grobelniak w rasie: Jedwabista.
- Waldemar Kurtys w rasie: Hiszpańska.
- Adam Czarnota w rasie: Brahma.
- Ireneusz Jaworski w rasie : Kochin.
- Jerzy Marciniak w rasie: Mewka orientalna.

 

- Paweł Gemeinert w rasie: Sroczka polska krótkodzioba.
- Ireneusz Kaniewski w rasie: Wiedeński lotny.

 

Młodzieżowy II Wicemistrz Polski - Gdańsk 2016'
- Jolanta Pankanin w rasie: Karzełek kochin.
- Barbara Iwińska w rasie: Jedwabista.
- Barbara Iwińska w rasie: Hiszpańska.
- Barbara Iwińska w rasie: Brahma.
- Janusz Stefański w rasie: Berliński długodzioby.

Sezon wystawowy 2015'

  

Mistrz Polski - Kielce 2015'
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek kochin.
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek łapciasty.
- Grzegorz Świeczkowski w rasie: Wiedeński lotny.

 

I Wicemistrz Polski - Kielce 2015'
- Grzegorz Kamiński w rasie: Wiedeński lotny

 

Młodzieżowy Mistrz Polski - Szczecin 2015'
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek kochin.
- Waldemar Kurtys w rasie : Brahma.

 

Młodzieżowy I Wicemistrz Polski - Szczecin 2015'
- Jolanta Pankanin w rasie: Karzełek kochin.
- Krzysztof Pankanin w rasie: Mondain.
- Andrzej Wiśniewski w rasie: Krymka polska.

 

Młodzieżowy II Wicemistrz Polski - Szczecin 2015'
- Kamil Mączkowski w rasie: Karzełek kochin.
- Waldemar Kurtys w rasie: PDL Sroka Łowicka.

Sezon wystawowy 2014'

  

Mistrz Polski - Kielce 2014'
- Waldemar Kurtys w rasie: Brahma.
- Grzegorz Świeczkowski w rasie: Wiedeński lotny.


Młodzieżowy I Wicemistrz Polski - Poznań 2014'
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek kochin.
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek łapciasty.

  

Młodzieżowy II Wicemistrz Polski - Poznań 2014'
- Jolanta Pankanin w rasie: Karzełek kochin.

Sezon wystawowy 2013'

  

Mistrz Polski - Kielce 2013'
- Kamil Mączkowski w rasie : Karzełek kochin.

  

I Wicemistrz Polski - Kielce 2013'
- Waldemar Kurtys w rasie: Brahma.

 

Młodzieżowy Mistrz Polski - Poznań 2013'
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek kochin.
- Krzysztof Pankanin w rasie: Mondain.
- Grzegorz Świeczkowski w rasie: Wiedeński lotny.

 

Młodzieżowy I Wicemistrz Polski - Poznań 2013'
- Jolanta Pankanin w rasie: Mondain.

 

Młodzieżowy II Wicemistrz Polski - Poznań 2013'
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek łapciasty.
- Jolanta Pankanin w rasie: Karzełek kochin.

Sezon wystawowy 2012'

  

Wystawa Europejska - Lipsk 2012'
Mistrz Europy - Lipsk 2012'
- Waldemar Kurtys w rasie: Brahma.

 

I Wicemistrz Polski - Szczecin 2012'
- Jolanta Pankanin w rasie: Mondain.

 

II Wicemistrz Polski - Szczecin 2012'
- Krzysztof Pankanin w rasie: Mondain.

 

Młodzieżowy Mistrz Polski - Gdańsk 2012'
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek kochin.
- Jacek Grobelniak w rasie: Serama.
- Krzysztof Pankanin w rasie: Mondain.

 

Młodzieżowy II Wicemistrz Polski - Gdańsk 2012'
- Jacek Grobelniak w rasie: Karzełek Łapciasty.
- Jolanta Pankanin w rasie: Mondain.

Sezon wystawowy 2011'

  

Mistrz Polski - Kielce 2011'
- Krzysztof Pankanin w rasie: Mondain.

 

II Wicemistrz Polski - Kielce 2011'
- Waldemar Kurtys w rasie: Kochin.
- Jolanta Pankanin w rasie: Mondain.
- Waldemar Kurtys w rasie: Budapesztański wysokolotny.

Sezon wystawowy 2010'

  

II Wicemistrz Polski - Poznań 2010'
- Krzysztof Pankanin w rasie: Mondain.

Sezon wystawowy 2003'

  

Wystawa Europejska Lipsk 2003'
Champion wystawy:
- Waldemar Nowakowski w rasie: Sroczka Polska Krótkodzioba.

Sezon wystawowy 2001'

 

Mistrz Polski Gdańsk 2001'
- Waldemar Nowakowski w rasie: Czystooki królewiecki.
- Waldemar Nowakowski w rasie: Sroczka Polska Krótkodzioba.

   

Odznaczeni odznaką PZHGRiDI

  

Odznaka diamentowa:

  

- Kazimierz Postolski

Odznaka złota:

   

- Edward Stefaniak
- Tomasz Szymkiewicz
- Kazimierz Postolski

- Grzegorz Wichrowski

Odznaka srebrna:

  

- Waldemar Kurtys
- Tomasz Szymkiewicz
- Edward Stefaniak
- Kazimierz Postolski

- Barbara Iwińska
- Jolanta Pankanin
- Jacek Grobelniak
- Grzegorz Świeczkowski
- Waldemar Nowakowski
- Jacek Brzostowski
- Wiesław Iwiński
- Krzysztof Pankanin

Odznaka brązowa:

   

- Karzimierz Postolski
- Waldemar Kurty
- Edward Stefaniak
- Tomasz Szymkiewicz

- Kamil Fornalczyk
- Mieczysław Markowski
- Kamil Mączkowski
- Filip Migasiewicz

design by Sherin